Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 30 листопада 2020

День народження "Sky Park" - святкування з розвагами та призами

Кількість учасників:  0

День народження ТЦ "Sky Park" відсвяткуємо всім містом!!!

Завітайте 24 вересня у улюблений торгівельний центр на грандіозне свято на честь десятиліття!

У свій десятий день народження торгівельний центр "Sky Park" буде лише приймати багаточисленні вітання, але і сам готує грандіозний подарунок для свого рідного міста . Святкування, на яке запрошуються усі без винятку жителі та гості ВІнниці, стане дійсно цікавою та приємною подією.

Насичена різноманітними сюрпризами святкова програма розпочнеться 24 вересня о 12.00 та буде тривати весь день. На вас чекають найцікавііші конкурси та розіграші, захоплюючі шоу та майстер-класи, солодощі та фото на пам'ять. Як обіцяють організатори - радісно буде всім: і дітям, і підліткам, і їх батькам, і людям похилого віку.

Ввечері на Европейскій площі для гостей свята запланована чудова розважальна шоу-програма, ведучим якої стане відомий актор та телеведучий Нового каналу В'ячеслав Соломка. Святковий настрій гарантують Ігор  Юрковський та "Фанфари Купали". Ритм задаватиме всесвітньо відомий танцюрист Амадор Лопес та його гурт "Rumbero’s".  Майстер флаєр-шоу з театру вогню "Малиновий слон" розпалить пристрасті. Пісочна анімація від арт-студії "SandStorm Art Group" заворожить гостей. Та нарешті святковий настрій підніме на хвилях драйву аж до самого неба виступ легендарного гурту "Авіатор"!

Але і це ще не все — на найвідданіших друзів "Sky Park" чекає просто величезна кількість цінних призів, які з 18.00 будуть розіграні на сцені перед торгівельним центром. А найщасливіший везунчик отримає подорож до Єгипту!

Запршуйте та приводьте рідних та близьких, щоб не пропустити кульмінацію свята - захоплююче видовище, коли багато -багато повітряних кульок полетять у  вечірне небо, як у безкрайне море!

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці