Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 24 листопада 2020

Ансамбль ім.Вірського знову у Вінниці

Кількість учасників:  0

11 жовтня о 19.00 у Будинку Офіцерів виступить з концертом ансамбль танцю ім. Павла Вірського. Це вже не перший концерт цього фантастичного ансамблю танцюристів, які ніколи не втомлюються дивувати глядачів. 

Виступ ансамблю імені Вірського - це унікальний союз кольору, енергії і артистизму. Яскраві і виразні рухи, стрибки до стелі, блискавичні обертання і змінюється динаміка танців - від меланхолії до ейфорії.

Будь-хто, хто прийде на їх виступ ніколи не забуде те, що побачить. Це абсолютно унікальні враження, які ви не отримаєте ні від одного іншого танцювального колективу.

Хоча хореографія Павла Вірського та Мирослава Вантуха бере свої витоки в народному матеріалі, вона створена для професійних танцівників: як спочатку помічали оглядачі, жоден селянин чи сільський житель не танцює так театрально.

Ансамбль імені Вірського - це 70 найкращих танцюристів України, пристрасних, повних життя, веселих, прекрасно тренованих, з неймовірною енергетикою.

Енергія, віртуозність, майстерність і оригінальна інтерпретація народних стилів різних країн змусили весь світ аплодувати ансамблю Вірського.

11 жовтня, Будинок Офіцерів, 19.00

Квитки 130 - 320 грн вже у продажу. 

Купити квитки можна на сайті карабас, білетвн, у касах ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТРЦ «Мегамолл» (1 поверх), ТЦ «Петроцентр», Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів. А також по телефону доставки квитків (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці