Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 19 січня 2021

Концерт Валерія Жидкова у Вінниці

Кількість учасників:  0

Один з "Тамбовських Вовків", автор кращих виступів "Студії Квартал 95", та ведучий програм Вечірній Квартал, Вечірній Київ та Чисто news Валерій Жидков із своїм першим концертом у Вінниці!

Концерт відбудеться 21 жовтня о 19.00 у Будинку офіцерів. До вашої уваги абсолютно нові номери ,які ще не показували по телевізору. 

Валерій Жидков – гуморист, якому не потрібні ефеектні декорації, спецефекти та шоу балети. Його інструмент - це слово, гумор -  інтелігентний, тонкий, гострий, актуальний, який заряджає флюїдами сміху все і всіх довкола, стовідсотково скоряючи серця глядачів.

Сольні виступи Валерія Жидкова  давно стали «родзинками» усіх концертів «Кварталу 95» і улюбленими номерами мільярдів поціновувачів гумору в усьому світі. Так як він влучно підмічати смішне у серйозному, не вміє ніхто!

21 жовтня Валерій Жидков у Вінниці покаже свою ексклюзивну програму«100 кращих сторінок». У виконанні улюбленого гумориста ви почуєте найхітовіші веселі монологи, а також ті номери, які ще жодного разу не були показані у телеефірі!

Вартість квитків 200-680 грн, квитки вже можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua, та у касах ТРЦ «Мегамолл» (1 поверх), ТСК «Магігранд» (2 поверх), Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів.

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці