Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 01 грудня 2020

Театр "Чорний квадрат" з виставою "А-ля кобеля, або Все, що рухається"

Кількість учасників:  0

Театр "Чорний квадрат" з виставою "А-ля кобеля, або Все, що рухається" - це нова вистава відомого київського театру у Вінниці. 

Вистава відбудеться 19 жовтня о 19.00 у Будинку офіцерів.

Нова дивовижна і небанальна вистава "А-ля кобеля, або Все, що рухається" - це комедійна історія трьох друзів дитинства, які вже багато років у той самий день зустрічаються і йдуть по тому самому маршруту, щоб звести рахунки зі своїм минулим. Але цього разу система дала збій: один з них не прийшов, і у цьому виявилася замішана жінка. Що може допомогти розплутати всі вузли? Друзі, коньяк та інші жінки... Багато інших жінок!!!

Пити чи не пити? Дзвонити чи не дзвонити? Любити чи не любити?

Відповісти на ці та багато інших запитань героям допоможете ви прямо під час вистави, у якій акторам не доводиться ховатися під чужими іменами (Слава – В'ячеслав Никоноров («Віталька», «В мережі»), Міша – Михайло Співаковський («Детективи-екстрасенси», «Повернення Мухтара»), Сергій – Сергій Федорчук («Таксі»).

У ролі «всіх жінок світу» – зірка серіалу «Країна У» (Яринка) і колишня учасниця команди КВН «Вінницькі перці» - чарівна Ірина Сопонару!

На фестивалі «Театральна осінь-2013» комедія «А-ля кобеля, або Все, що рухається» одержала одразу чотири премії: «Кращий актор» - В'ячеслав Никоноров, «Королева епізоду» - Ірина Сопонару, «Кращий авторський сценарій» (Никоноров, Співаковський, Федорчук) і, звичайно ж, «Приз глядацьких симпатій».

Квитки на виставу вже у продажу! 

Квитки можна придбати на сайті bilet.vn.ua.

Вартість квитків 130-350

У касах ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТРЦ «Мегамолл» (1 поверх), ТЦ «Петроцентр», Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів.

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці