Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 19 січня 2021

Виставка фотографій "Жінки і конфлікт в Україні"

Кількість учасників:  0

До 24 липня у холлі міської ради триватиме виставка «Жінки і конфлікт в Україні». На протязі червня – листопада 2015 року ця фотовиставка побуває у Харкові, Вінниці, Сєверодонецьку (Луганська обл.), Дніпропетровську, Житомирі та у місті Добропілля (Донецька обл.).

Ці фотографії мають за мету звернути увагу на проблему ґендерного насильства як порушення прав людини, та закликає до боротьби з ґендерною нерівністю та безкарністю. 

Наголошується, що права жінки в Україні мають бути захищені. Взагалі, порушення прав будь якої людини не повинні бути допущені.  Організатори сподіваються на те, що побачивши ці фотографії люди замисляться над цим та багатьма іншими питаннями, які гостро постають під час війни. Волонтерки, мами, дружини, закохані, та ті, у кого в очах смуток або ж радість. Ця виставка розповідає про те, що і жінки, і чоловіки мають приймати свої власні рішення і бути вільними. 

Фотовиставка «Жінки і конфлікт в Україні» підготовлена Фондом Народонаселення ООН в Україні та Українським жіночим фондом у співпраці з Міністерством соціальної політики. Ініціатор виставки у Вінниці –  ГО «Інформаційно-просвітницький центр «Вісь». Експозиція проводиться за сприяння Вінницької міської ради.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці