Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 30 листопада 2020

Виставка фіалок 2016 "Фіалкові зорі над Бугом" у Вінниці

Кількість учасників:  0

Виставка фіалок 2016 "Фіалкові зорі над Бугом" у Вінниці відбудеться з 11 по 16 жовтня у приміщенні Вінницького краєзнавчого музею. 

На вас чкає показ колекційних сортових фіалок, вирощених в домашніх умовах фіалководами клубу "Сенполія-Центр". Традиційно перша виставка осені присвячена мініатюрним сортам, але будуть не лише мініатюри, до виставкового дефіле готуються сенполії стандартних розмірів, химери та трейлери.

Уподобані сорти кімнатних фіалок завжди можна придбати листовими черенками та підрощеними молодими розеточками, отримавши при цьому поради від колекціонерів по догляду та основновним правилам розмноження рослин в домашніх умовах.

Осінні особливості фіалок

Сенполії восени оживають після жаркого літа. Молоді листки виростають великими, вони не прагнуть підігнутися “крабом”, а приймають гідне положення під 45 градусів. Забарвлення листків стає соковитіше, свіже, ворсинки на них розпрямляються й дихають, сприймаючи вологе повітря й прохолоду як благо.

Осіннє освітлення, так же як весіннє просто ідеальне для цвіттіння фіалок. Саме тоді вони починають формувати бутони і цвісти.

Організатори та учасники виставки:

  • Валентина Тарасюк - колекціонер сенполій (клуб Сенполія-Центр), м. Вінниця
  • Надія Циганкова - колекціонер сенполій (клуб Сенполія-Центр), м. Вінниця
  • Лілія Капиця - колекціонер сенполій (клуб Сенполія-Центр), м. Вінниця
  • Тетяна Курбатова - колекціонер сенполій (клуб Сенполія-Центр), м. Вінниця

В останній день виставки з презентацією новинок селекції до нас завітає Олена Лебецька! Не пропустіть, буде цікаво!!! Адже окрім знайомства з новинками буде можливість придбати ексклюзив від селекціонера, взявши участь у благодійному аукціоні!

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці