Життя Вінниці як воно є...
Неділя, 29 листопада 2020

Показ українського кіно "Спадок нації" у кінотеатрі Родина

Кількість учасників:  0

Показ українського кіно "Спадок нації" у кінотеатрі Родина відбудеться 12 листопада о 18.00 годині. 

Присвячений цей показ благодійній акції по збиранню коштів на опреацію для Кіри Чубар. Дівчинка народилась передчасно та має проблеми із зором - вона досі майже нчого не бачить, і це попри лікування та операції. Але лікарі обіцяють покращення, для цього необхідне дороге лікування та додаткові операції. 

Адміністрація кінотеатра Родина згодилась допомогти родині дівчинки зібрати кошти на лікування. Під час (до, після) перегляду фільму ви зможете зробити пожертвування та допомогти Кірі. 

Фільм "Спадок націїї" з'явився у українському прокаті нещодавно. У ньому йдеться про вишиванки, які є невід'ємною частиною української історії. Фільм знімався у багатьох куточках України, навіть у Росії. Складається сюжет з багатьох історій справжніх людей, які не залишать вас байдужими. Автор сценарію фільму "Спадок націїї" - Леся Воронюк розповідає, що ідея створення цього фільму виникла після свята вишиванок, яке українці почали відмічати не так давно. Режисер стрічки Олександр Ткачук.

Це українське кіно, яке варто подивитися кожному, бо насправді це нас стосується, це про Україну і наше минуле та сьогодення, яке ми не можемо ігнорувати. 

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці