Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 19 січня 2021

Концерт гурту "Green Grey" у арт пабі Beef Eater

Кількість учасників:  0

Green Grey - феноменальне явище музичної індустрії. Ось уже протягом більш ніж двадцяти років з кожним своїм альбомом вони досягають абсолютно унікального і завжди непередбачуваної звучання. Змішуючи непоєднуване - рок і фанк, грандж і тріп-хоп, дабстеп і хардкор - легко і ненав'язливо група створює свій особистий саунд - добре впізнаваний серед відданих шанувальників, але в той же час кожен раз радикально новий.

Green Grey - не просто перші, але і єдині в історії української музики були номіновані на MTV Europe Music Awards в Лондоні і Берліні і першими стали обличчям компанії Pepsi ще в далекому 1996-му. Першими почали виступати з живим діджеєм, використання спецефекти, ві-джеїнг, піротехніку і сценічні трансформації. Їх музичні досягнення можна перераховувати безкінечно, але навіщо? Краще один раз почути, побачити і відчути!

Новий революційний саунд, новий склад, абсолютно нові треки і навіть хіти, вік яких старше, ніж безліч шанувальників групи - теж радикально нові. Ось що чекає вас в арт пабі Beef Eater уже 3 грудня, у суботу.

Квитки скоро у продажу, вартість 150 грн
 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці