Життя Вінниці як воно є...
Четвер, 26 листопада 2020

Lords of the Sound у Вінниці з програмою "Oscar Music Awards"

Кількість учасників:  0

25 грудня у Вінницькому будинку офіцерів України, знову відбудетьсяконцерт від Lords of the Sound з новою програмою «OscarMusic Awards»!
Сюди входять всесвітньо відомі композиції. Відомий оркестр Lords of the Sound постійно дивує глядача та проявляє себе в абсолютно різних амплуа.
Але, безперечно, візитівкою майстерного колективу є виконання музики до кінофільмів.

І ось нарешті, для новорічного настрою гурт Lords of the Sound підготував найбажанішу довгоочікувану програму «Music Oscar Awards»!
У неї увійдуть добірні композиції тільки з тих кінострічок, що були нагороджені найпрестижнішою кіно-премією Oscar.  Або, щонайменше, були номіновані на отримання премії за «Кращу музику до фільму». 

Ось деякі фільми, музику з яких ви почуєте:

 Аватар,  Матриця ,  Скажений Макс ,  Кримінальне чтиво,  Мерзенна вісімка,  Початок ,  Список Шиндлера,  Король говорить, Отель Гранд Будапешт ,  Артист,  007: Координати Скайфол , Гладіатор, Титанік , 5 елемент та багато інших!

Виконання довершених музикальних творів супроводжуватиметься авторським відеорядом з елементами 3D, а дотепні витівки диригентів та ведучого, додадуть присмаку в море позитиву та гарного настрою.

Ми пропонуємо не просто відвідати концерт.  Приходьте, щоб провести вишуканий вечір та насолодитись довершеною музикою у виконанні симфонічного оркестру.  Вдягайте елегантне вбрання та відчуйте смак витонченості разом з Lords of the Sound!
В концерті приймають участь музиканти оркестру, у повному складі.

Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.
Вартість квитків: 100 - 300 грн

25 грудня, Будинок Офіцерів, 19.00

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці