Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 23 листопада 2020

Виставка "Восьме диво світу " Володимира Казаряна

Кількість учасників:  0

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї все ще триває унікальна виставка мікромініатюр Володимира Казаряна "Восьме диво світу" Закриття виставки 19 березня.

Поспішайте побачити унікальні еспонати мікромініатюри: 
караван верблюдів у вушку голки;

  •  блоха з підковами
  •  букет троянд на волосині
  •  портрети на зернятках рису та інші

Унікальні творіння Володимира Казаряна, визнаного Майстра мікромініатюрного мистецтва, є у колекціях багатьох  знаменитостей, зокрема таких як президента Америки Білла Клінтона, президента Єгипту — Хосні Мубарака, президентів України — Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, відомого актора Арнольда Шварценеггера та інших.

На виставці всі мініатюри можна переглянути під мікроскопом! У кожній мініатюрі - неймовірний приголомшливий світ дивовижних чудес, де на волосині, яка вставлена у вушко швейної голки, балансує група слонів-еквілібристів, на рисовому зернятку виконує танець 8 дівчат, на кінчику волосини застигла чарівна Мерилін Монро, а на зрізі макового зерна Чарлі Чаплін міряється силою з величезним культуристом, розглянути якого можна тільки при 300-кратному збільшенні.

   Для виготовлення робіт Володимир Казарян використовує  унікальні матеріали, про які навіть ніхто не міг подумати. Так для сторення мініатюр Володимир Казарян використовує слонову кістку, мармур, бурштин, риб’ячу луску, пилинки дорогоцінного каміння. Щоб навчитися працювати таким інструментом, за словами автора, знадобився не один рік. Секретами майстерності він перейняв від батька, який також створював мікроскульптури.

Унікальна виставка була неодноразово представлена у різних містах Україну,  а ткож побувала у країнах Прибалтики, Чехії, Єгипті, в США, де увійшла до десятки дивовижних видовищ світу.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці