Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 30 листопада 2020

Кінофестиваль "Відкрита ніч, дубль 20"

Кількість учасників:  0

У Вінниці відбудеться кінофестиваль "Відкрита ніч, дубль 20"

У ніч з 24 на 25 червня 2017 року Вінниця долучиться до масштабного ЮВІЛЕЙНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ «ВІДКРИТА НІЧ. ДУБЛЬ 20»!

Показ відбудеться у новостворюваному Молодіжному центрі за адресою:
вул. Театральна, 15 (мінус перший поверх будівлі телекомпанії «Вінтера», під «космічним» муралом). 
Це унікальне місце зусиллями активних вінничан перетворюється на новий публічний простір для розвитку креативних ідей молоді через мистецтво, освіту, дозвілля та коворкінг. Кураторка центру – Світлана Ярова. 

На відвідувачів чекатиме конкурсна добірка українського молодого кіно, а також позаконкурсна програма найцікавіших стрічок останніх років. Проходитиме смс-голосування на приз глядацьких симпатій, а в перервах глядачі матимуть змогу поділитися враженнями в окремій зоні гарячих напоїв.

Кілька порад для відвідувачів:
- підвал Молодіжного центру достатньо прохолодний (близько 18 °С), тож радимо прихопити з собою ковдри або теплий одяг;
- кількість сидінь обмежена, однак простору достатньо багато – тож є можливість розмістити свої каремати (частину надають організатори);
- найкращий ефект справляє перегляд до самого ранку – адже, вийшовши з фестивалю, можна побачити чудовий світанок;
- для тих, хто бажають долучитися до підготовки майданчика у якості волонтерів, просимо звертатися за телефоном 0930062285.
Вхід на фестиваль БЕЗКОШТОВНИЙ!

Про фестиваль:
Кінофестиваль «Відкрита Ніч» заснований відомим режисером Михайлом Іллєнком у червні 1997 року як огляд найцікавіших здобутків саме українського кіно. На сьогодні фестиваль є своєрідною лабораторією з перевірки нових ідей для вітчизняних кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського і світового кіно. За 20 років роботи фестивалю у складі журі побували понад 100 відомих митців не лише України, а й світу. Серед них: Ліна Костенко, Юрій Іллєнко, Олег Скрипка, Влад Троїцький, Юрій Щербак, Володимир Войтенко Сергій Фоменко, Юрій Шевчук, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, кінознавець з Польщі Гжегож Пеньковський, композитор Вірко Балей (США) та багато інших.
Особливість кінофестивалю – формат нічного показу (від 21:00 до 05:00 ранку), що транслюється на більш ніж півсотні різних майданчиків. У 2016 році «Відкрита Ніч» в режимі реального часу охопила 60 екранів у різних містах України та за її кордоном, в тому числі в 13 містах зони АТО та в 10 країнах світу. Покази вже третій рік проходять також у Вінниці. Фестиваль є некомерційним, а отже доступний для усіх прошарків суспільства.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці