Життя Вінниці як воно є...
Неділя, 24 січня 2021
Аквапарк та басейн

Аквапарк та басейн "Маяк"

Критий  аквапарк "Маяк" у Вінниці - це комплекс басейнів які обладнані сучасним обладнанням, що дозволяє постійно підтримувати безпечні та комфортні умови для вашого відпочинку. Загальна площа аквапарку "Маяк" 2637м2, тут одночасно зможе розміститися близько 200 чоловік. У аквапарку "Маяк" у місті Вінниця є шість басейнів різного типу, та загальним обсягом води 1300м3.

Ви шукаєте спортивний басейн у місті Вінниця чи аквапарк з атракціонами? Все це ви зможете відвідати тільки у нас в аквапарку "Маяк". 

Басейн з атракціонами.

Великий басейн з атракціоном що знаходиться в аквапарку "Маяк" має площу 360м2, глибину від 1.2м. до 1.4м., з температурою води 28-29 градусів за цельсієм. Аквапарк "Маяк" пропонує відвідувачам:

  • дві швидкісні гірки довжиною маршруту 15 та 40 метрів,
  • атракціон "Бурхлива річка",
  • три підводних гейзера,
  • три оздоровчо масажних водоспади,
  • шість гідромасажных форсунок.


Дитячий басейн "Малиш" у місті Вінниця, в аквапарку  "Маяк" має площу 80м2 та глибину від 40 см. до 60 см. з температурою води 30-32 градуси за цельсієм. Діти зможуть розважатися на атракціонах: гірка "Черепаха", "Райдуга", "Кролик", чотири фонтани, два "дельфіни" та два "Слоника", а також водоспад "Грибок".

Усі атракціони відповідають европейским стандартам якості, санітарным нормам, та є абсолютно безпечними.

Два SPA басейни з аэро та гідромасажем, з ефектом бульбашкової ванни (джакузі) кожна на 6 чоловік.

На другому поверсі аквапарку "Маяк" у місті Вінниця до ваших послуг комплекс саун: фінська сауна, турецька баня (хамам), а також солярій та масажний кабінет, з зоною відпочинку де можна насолодитися ароматними та насиченими фіточаями.

Дві индивідуальні VIP сауни для VIP відвідувачів пропонують Вам:
Сауна що вміщує до 15 чол - традиційна фінська сауна та турецька баня (хамам), басейн з холодною водою і басейн з гідромасажем з температурою води 28-30 градусів за цельсієм, кімната відпочинку зі супутниковим телебаченням.
Сауна що вміщує до 10 чол- російска сауна с гідромасажним боксом, кімнатою відпочинку та тв.

Спортивний басейн пропонує 5 обладнаних доріжок довжиною 25 метрів кожна - для оздоровчого та спортивного плавання. Глибина спортивного басейну "Маяк" у Вінниці від 1.5м. до 3.8м. температура води 27 градусів за цельсієм.

Аквапарк: з понеділка по четвер с 12 до 20 години,
п’ятниця з 12 до 22 години
суббота - неділя з 10 до 22 години.

Спортивний басейн: з понеділка до суботи з 6:40 до 21:40 год.,
неділя з 10 до 14:40 год.
 

Аквапарк від 40 до 60 грн за годину

Уточнюйте на сайті


    Для написання відгуку Ви повинні авторизуватися

    Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці