Життя Вінниці як воно є...
Неділя, 24 січня 2021
American Bar & Grill

American Bar & Grill

American Bar & Grill - AmBar вже з’явився у Вінниці. Це новий для Вінниці заклад у дуже американському стилі, що взагалі-то зрозуміло з назви. Заклад відкрився на першому поверсі нового готелю. 

Ресторан оформлений яскраво та зручно. Тут багато простору. Інтер’єр цікавий та оригінальний.

Також у закладі є дитяча кімната, що дуже зручно на відвідувачів з дітьми. Персонал дружелюбний та оригінальний, але перш за все професійний. 

Для ранкових годин це гарне місце для сніданку та кави. Ввечері це місце де можна розважитися, спробувати смачне гриль меню та забути про все. 

 

Відкрито 24/7


Відгуки 1
 • Виктория Науменко
  #
  Розповім про досвід відвідування American Bar & Grill! Була там на фіналі Stand up шоу. У барі є сцена, де і проходили виступи. Звук гарний, якісний. Зала величезна, розділена на декілька секцій. Суто американсьий декор - ненав’язливий. Ну і зірка декору - блискучий байк прямо навпроти входу. (діти з нього не злазять просто) . Обслуговування у нас було швидке, але тут мабуть як кому пощастить, знаю що і помилки допускають офіціянти тут, але хто ж ідеальний?? Замовляли стейки Нью Йорк. Взагалі то смачно було, тільки що можна зазначити що не звикли у нас ще люди до медіум прожарки стейків - дико дивляться на непрожарені шматки м’яса. Але це все індивідуально. Смачно. Ціни не те щиб низьки, але адекватні, не відлякують. Радує що це заклад, дружній до дітей: Є дитяча кімната, ніхто не гиркає коли діти бігають. Загальне враження - добре, дуже добре.
  Переваги: Великий зал, адекватні ціни, ввічливий персонал, приємний інтер’єр, дитяча кімната.
  Недоліки: поки що немає.
  • 2
  • 0

Для написання відгуку Ви повинні авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці