Життя Вінниці як воно є...
Неділя, 24 січня 2021
Експоцентр Вінницької Торгово-промислової палати

Експоцентр Вінницької Торгово-промислової палати

Експоцентр Вінницької Торгово-промислової палати це виставковий простір на якому регулярно відбуваються ярмарки, виставки та інші торгово-промислові події. 

Виставка - це місце зустрічі колег та однодумців, постачальників та замовників, партнерів та конкурентів.  Будучи центром ділової активності, виставка за будь яких умов дозволяє налагоджувати  співробітництво, укладати вигідні угоди. Участь вашої фірми у виставці - це гарний шанс та один із найбільш еффективних способів просування товарів, послуг та технологій.

Вінницька торгово-промислова палата займається виставковою діяльністю з 1995 року. За цей час було проведено більше як 200 виставок та ярмарок, в яких взяли участь близько 9000 вітчизняних підприємств. Вигідне місцезнаходження Експоцентру в центрі ділової частини Вінниці дозволяє збирати велику кількість відвідувачів: в середньому кожну виставку відвідують від 5000 до 10000 жителів та гостей міста.

В середньому за рік в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати проводиться більше 30 подій, серед яких не тільки заплановані виставки, але й різноманітні презентації фірм, демонстрації моделей, областні професійні конкурси, персональні та тематичні виставки художників і тому подібне. 

 

Кожен день з 9.00 до 18.00 (коли є виставки)

Вхід вільний


    Для написання відгуку Ви повинні авторизуватися

    Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці